Online Oyunu Oynayın

UniWorkHub’a katılmak için önce online oyunlarla zihninizi test edin. Hafıza ve mantık oyunları sizi bekliyor. Bu oyunlar yaklaşık 90 dakika sürecek. Zamanınızı iyi değerlendirin ve sistem üzerinden onay sürecinizi takip edin.

Nehir Programına Girin

Sistem tarafından onaylandığınızda Nehir programına katılma hakkını kazanacaksınız. Nehir programı, bir ay süren yoğun bir öğrenmeyi öğrenme ve kodlama deneyimidir. Full-stack developer programına hazırlanmak için ideal bir fırsattır. Aynı zamanda UniWorkHub'da uygulanan yöntemin size uygun olup olmadığını değerlendireceksiniz. Nehir programında Go dilini öğrenecek, komut satırı arayüzü ile çalışacak, 12 kodlama görevi, 4 sınav, 3 grup çalışması ve 1 hackathon yapacaksınız.

Nehir programı aynı zamanda UniWorkHub seçim sürecinin son aşamasıdır. Başarılı olursanız UniWorkHub Coding Space’e katılacak 100 kişiden biri olabilirsiniz.

Not: Nehir programı ve diğer aşamalar UniWorkHub Coding Space’de yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Full-Stack Developer Olun

Nehir programını bitirdiğinizde 18 aylık full-stack developer programına dahil olacaksınız. Bu programda;

Go, Javascript, Rust gibi popüler dilleri kullanarak 50’den fazla proje geliştirecek, sektörde aranan deneyimi elde edeceksiniz. Ayrıca C, C++, Ruby on Rails, PHP ve Python gibi dilleri de tanıyacak, farklı teknolojilerle çalışma becerisi kazanacaksınız. UniWorkHub Coding Space’de 18 ay sonunda full-stack developer olarak iş hayatına atılacaksınız.

Upskill Programıyla Uzmanlaşın

Programı tamamladığınızda artık Upskill programına katılabilirsiniz. Upskill programı, ilgi duyduğunuz bir alanda daha derin bilgi ve beceri sahibi olmanızı sağlar.

Blockchain, Yapay Zeka, Siber Güvenlik, Oyun Geliştirme, Mobile Geliştirme ve DevOps gibi alanlardan birini seçerek 6 ay boyunca uzmanlaşma yolculuğuna çıkarsınız.