Anadolu Gençlerine Yazılım ile Sürdürülebilir Bir Gelecek!

UniWorkHub olarak, Anadolu gençlerini sürdürülebilir bir geleceğe taşıma misyonumuzun bir parçası olarak, nitelikli eğitim ve eğitimde fırsat eşitliğine önem veriyoruz. Gençlerin, adil çalışma koşulları altında çalışmalarını istiyoruz. UniWorkHub olarak, gençlerin yeteneklerini geliştirmeleri ve potansiyellerini ortaya çıkarmaları için eşsiz fırsatlar sunarak, sürdürülebilirliği iş hayatına taşımayı amaçlıyoruz.

HEMEN BAŞVUR

Project Image
UniWorkHub

Nitelikli Eğitim

UniWorkHub

İnsana Yakışır İş

UniWorkHub

Eşitsizliklerin Azaltılması


Teknoloji, İnovasyon ve Toplumsal Sürdürülebilirlik için UniWorkHub!

UniWorkHub'lılar, teknolojinin hızla gelişimini takip ederek, yeniliklere açık ve güncel kalma önceliğine sahiptirler. Aynı zamanda topluma duyarlı bir yaklaşımla çalışır ve toplumsal sürdürülebilirliği her zaman ön planda tutarlar. İşlerini yaparken, yenilikçi çözümler üreterek ve teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak, gelecekte daha sürdürülebilir bir dünya yaratma vizyonuna sahiptirler. Bu sayede, hem teknolojik gelişmelere ayak uydururken hem de toplumsal değerlere duyarlılık göstererek toplum için olumlu etkiler yaratmayı amaçlarlar.

UniWorkHub


Project Image

Teknoloji Yolculuğuna Başlamaya Hazır Mısınız?

Peki Nasıl?

Haydi! Bir adım atın ve ekibimizle iletişime geçin. Sorularınızı sormak ve programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için 10 dakikalık bir sohbet gerçekleştirin.
İdeallerimiz

Sürdürülebilir Eğitim

Sürdürülebilir Kariyer

Sürdürülebilir Toplum

Öncelikli Konularımız ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına Katkılarımız

UniWorkHub, sürdürülebilirliğin getirdiği önceliklerin bilincinde olarak, bu doğrultuda gerekli aksiyonları almayı önemseyen bir anlayışa sahiptir. Faaliyetlerimiz ve önceliklerimiz, Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını desteklemeyi hedeflemektedir.

HEDEF 4.3

HEDEF 4.4

HEDEF 4.5

HEDEF 4.7

HEDEF 8.1

HEDEF 8.2

HEDEF 8.B

HEDEF 8.6

HEDEF 10.1

HEDEF 10.3

HEDEF 17.6

HEDEF 17.16
2030 ve 2050 Hedeflerimiz


Anadolu'da yaşayan ev gençlerinin dünyanın her yerinde çalışabilir nitelikte birer yazılımcıya ve/veya girişimciye dönüşmesini,

Anadolu'da yaşayan kızların ve genç kadınların bilişim sektöründe kariyer başlatmasını,

Dijitalleşme ve yapay zeka devrimine entegre olmuş sürdürülebilir bir Anadolu toplumu oluşmasını hedeflemekteyiz.

Project ImageFarkındalık Oturumları

Sürdürülebilir Dijital Beceriler Programı

Anadolu'da yaşayan çocukların ve gençlerin dijital dönüşümünü hızlandırmak ve sürdürülebilir bir toplum oluşturmak için yapay zeka devrimini erkenden yakalamak istiyoruz! Atölye çalışmalarıyla yapay zekayı ve dijital teknolojileri kullanma deneyimi sunarak sürdürülebilirlik ilkelerini benimsemelerini sağlayacağız.

Girls In ICT

2030 yılına kadar Anadolu'dan 2030 kız ve genç kadının teknoloji alanında kariyer yapmasına destek olacak bir yolculuğa başlıyoruz. İnovatif düşünme gücünüzü, dijital becerilerinizi ve yazılımcı olma potansiyelinizi keşfederek geleceğin teknoloji kadın liderleri arasında yerinizi alın!

Sürdürülebilir Toplum Programı

Anadolu’da sürdürülebilir bir toplum inşa etmek, sosyal ve ekonomik açıdan dengeli adımlar atarak gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedeflemekteyiz.

Sosyal Girişimcilik

Teknoloji ve inovasyonu kullanarak sosyal sorunlara çözümler üreten sosyal girişimcilerin yetişmesini destekleyerek, toplumda pozitif değişim yaratmayı hedefliyoruz.